ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:23 31.03


У Полтаві три години обговорювали хід судової реформи

ВГО "Комітет виборців України" днями у Полтаві провів відкрите громадське обговорення щодо стану судової реформи в області.

Приміщення для дискусії гостинно надав Полтавський національний педагогічний університет. Учасниками зустрічі стали представники судового корпусу Полтавщини, фахові юристи, журналісти та громадські діячі. Саме зараз у цьому виші триває "Тиждень історичного факультету", присвячений його 100-річчю. У рамках святкувань захід КВУ відвідали також студенти, магістранти та практиканти, які навчаються на кафедрі правознавства факультету.

Під час тригодинного обговорення вдалося випрацювати рекомендації щодо імплементації судової реформи. Завідуюча кафедрою, доцент Каріна Пивоварська зазначила необхідність системної правової освіти громадськості, зокрема – молоді.

Наслідки відсутності курсу правознавства у середній освіті ми постійно спостерігаємо у середовищі студентів і потім – у дорослому житті. Підтримую проведення таких обговорень, вони роблять перебіг реформ більш досконалим, а людей – інформованішими

 — зазначила вона.

Відкрите громадське обговорення проводиться в рамках проекту "Підвищення обізнаності громадськості щодо стану та ходу судової реформи на місцевому та національному рівнях", який виконує ВГО "Комітет виборців України" по Програмі Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Нове правосуддя".

реформа, громада, правосуддя

За темою:

  • На Полтавщині стартує пілотний проект щодо державних гарантій у медицині
  • На Полтавщині рекордна кількість громад живе без голів
  • Зміни в українській медицині від Уряду Гройсмана. Що чекає Полтавщину?
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.