ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 31.08


Далі - без Деркач. У Полтаві відбулась скандальна сесія міськради. ВІДЕО

У п'ятницю, 31 серпня, полтавські депутати зібралися на позачергову, сімнадцяту сесію міськради з метою звільнити з посади Оксану Деркач та обрати нового секретаря. Міський голова участі у голосуванні не брав.

Полтавські депутати зібралися о 10-й ранку на позачергову сімнадцяту сесію міськради з метою обрати нового секретаря. Перед початком засідання міський голова Олександр Мамай заявив, що вестиме засідання тільки в тому разі, якщо назбирається 22 голоси депутатів, визнаних ТВК та запропонував розглянути питання щодо нового секретаря 21 вересня.

Очільники фракцій "Солідарність" (Андрій Матковський), "Рідне місто" (Світлана Нестуля) та СДП (Олександр Шамота) виступили з вимогою, щоб мер зареєструвався, проте Мамай відмовився і запропонував провести електронну реєстрацію. 

Олександр Шамота зазначив, що після оголошення нових депутатів в залі зареєструвалися 25 депутатів. Більшістю голосів Шамоту обрали головуючим сесії. Мамай почав сперечатись та після зауважень депутатів пішов із сесійної зали. Засідання продовжили без нього.

На сесію завітав нардеп Сергій Каплін. 

Питання про звільнення Оксани Деркач з посади секретаря міськради внесли до порядку денного, за це проголосували одноголосно. На порядку денному також питання про виведення її зі складу міськвиконкому та обрання нового секретаря, кандидатуру якого має запропонувати міський голова. 

Poltavske.TV провело трансляцію сесії наживо.

Голова територіальної виборчої комісії оголосив імена нових депутатів, які посіли місця відкликаних. Євген Ніколаєнко представив тих, хто сьогодні приймав участь у голосуванні.

Нові обранці замінили наступних депутатів:

1. Едуард Волков посів місце Оксани Деркач ("Рідне місто")
2. Дмитро Лаптєв — Світлани Бондарєвої ("Самопоміч")
3. Олена Чірікова-Зоріна — Ярослава Мартинюка  (СДП)
4. Микола Перепелиця — Тимофія Гаєвого ("Рідне місто")
5. Тетяна Юрченко — Івана Діденка ("Рідне місто")
6. Володимир Соколовський — Володимира  Корнійчука  ("Рідне місто").

"Нічого абсолютно поганого в цьому немає; всі хочуть до влади. Я це все прекрасно розумію. Міський голова на сесії був, зареєструвалися електронною системою депутати, міський голова сесію не відкрив. Це все є в стенограмі. Хай спілкуються між собою", — прокоментував ситуацію виданнню ЗМІСТ Олександр Мамай.

Стосовно ухвалених депутатами рішень, то позиція міського голови — не реагувати на них.

"Я запакую в гарний конверт і відправлю до СБУ. Їх не існує, цих рішень, адже сесія – не відкрита", — наголосив  Олександр Федорович.

У підсумку, 22 депутати проголосували за довгострокове припинення повноважень секретаря міської ради Оксани Деркач, три бюлетені вивилися не дійсними. 18 депутатів міськради не голосували.

Олександр Шамота закрив позачергову сесію міськради, проте нового секретаря депутати так і не обрали. Вирішили спочатку провести консультативну зустріч голів фракцій.

влада, міськрада, сесія, політика, вибори, конфлікт, Олександр Мамай

За темою:

  • У Полтаві відкрили першу чергу об'їзду на трасі Київ - Харків
  • В області запустили пілотний дитячий проєкт
  • Вечірню школу на Павленках виставили на аукціон
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.