ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:15 01.03


У Полтаві триває суд Ковжога-Гольник

У Полтаві на судовому засіданні розглянули цивільний позов ветерана МВС Олександра Ковжоги до телеканалу "1+1" та судді Октябрського райсуду Лариси Гольник.

Чоловік вимагає спростувати інформацію, оприлюднену в ефірі "1+1".

Нагадаємо, у квітні минулого року суддя Гольник в телепередачі розповіла, що у травні 2014-го вела адміністративну справу стосовно діяльності міського голови Олександра Мамая. Гольник говорила про втручання у її роботу помічників очільника Полтави.

Зокрема, погрози з боку позивача Олександра Ковжоги. Про перебіг розгляду позову дивіться далі.

На початку засідання суд розглянув клопотання щодо зобов’язання позивача Олександра Ковжоги перерахувати 30 тисяч гривень на майбутні витрати на адвоката відповідача – судді Лариси Гольник. За її словами: забезпечення судових витрат можливе, якщо позов безпідставний.

Позивач Олександр Ковжога каже: слова про безпідставність позову є надуманими.

Суд відмовив у задоволенні клопотання щодо оплати послуг адвоката Лариси Гольник. На розгляді представники каналу «1+1» були відсутні.

За словами позивача Ковжоги, під час перерви в суді йому передзвонив представник та запропонував врегулювати суперечку. Тож Олександр Ковжога звернувся з проханням перенести розгляд позову.

Дзвінок від представників каналу є неправдою, каже відповідач Лариса Гольник і додає: одразу по закінченню судового засідання передзвонила до юриста всеукраїнського телеканалу.

За словами адвоката позивача Ігоря Шеховцова, завдання цивільного судочинства – примирити сторони, повідомляє "Лтава". 

Нагадаємо, триває розгляд іншого позову Олександра Ковжоги щодо опублікованого інтерв’ю Лариси Гольник у всеукраїнському виданні «Українська правда»

суд, Ковжога, Гольник

За темою:

  • Суд повернув державі незаконно орендовану на Полтавщині землю
  • Гальонкін знову очолив апеляційний суд Полтавщини
  • Справа Кернеса: свіжа серія "мильної опери"
  • Топ-5 за тиждень :