ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:15 08.11


У Полтаві тривають Короленківські читання. ФОТО

8 листопада у Полтавському літературно-меморіальному музеї Володимира Короленка урочисто відкрилися традиційні Короленківські читання.

Короленківські читання традиційно проводяться раз на два роки в листопаді.

На ювілейний, десятий захід з'їхалися визнані майстри слова та педагогічної діяльності, кращі вчителі з різних міст України.

На читаннях ділилися творчими та професійними доробками, обговорювали твори Володимира Галактіоновича в контексті проблем виховання сучасної молоді.

Ми проводимо ці заходи також з метою популяризації творів Короленка серед підростаючого покоління, адже молоді є чому з них повчитися

- зазначила директор музею Ольга Теницька.

 

В рамках читань організували роботу по секціях: розглядали поетику та мову творів Короленка, їх проблематику та основні мотиви.

Подарунком музею учасникам читань стала театралізована міні-вистава про спогади Володимира Галактіоновича щодо народження і перших років життя його онучки Софії Костянтинівни, розповідь велася від особи письменника.

Потім гостей частували традиційним чаєм у літературній вітальні. Учасники конференції поклали квіти до пам'ятника та могили Короленка.

Одним із почесних гостей Короленківських читань став лауреат Шевченківської премії, професор, директор Центру літературної творчості Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка, доктор філологічних наук Михайло Наєнко.

Короленко для мене, як і для багатьох українських літераторів, є однією із знакових фігур не тільки української, але й усієї слов'янської літератури. Я розповідав сьогодні про те, як фальсифікують досі творчість Короленка

- пояснює Михайло Наєнко.

 

Протягом 9 листопада в Полтавському національному педагогічному університеті ім. В. Г Короленка відбудеться низка доповідей провідних учителів та методистів у рамках учительської світлиці "Література та сучасність".

Короленко, читання

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.