ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 28.09


У Полтаві тривають пробні запуски котелень

У Полтаві, а також Котельві, Решетилівці, Машівці та Карлівці тривають пробні запуски котелень для перевірки готовності обладнання до роботи в осінньо-зимовий період.

Зокрема, у 91-ї котельні підприємства "Полтаватеплоенерго" почалися пробні запуски, аби перевірити готовність до роботи в опалювальний сезон та уникнути аварійних ситуацій.

Про це Суспільному розповів начальник теплового району № 3 підприємства "Полтаватеплоенерго" Олександр Дергільов.

"Пробні топки – це перевірка передусім обладнання, трубопроводів до виробництва, транспортування, постачання і споживання тепла від котельні до споживачів"розповів начальник теплового району підприємства "Полтаватеплоенерго" Олександр Дергільов.

 

"І коли всі ремонти закінчені, виникає необхідність перевірити працездатність системи централізованого теплопостачання в цілому. Для цього ми проводимо після закінчення ремонтної кампанії ці пробні топки. При проведенні пробної топки включається основне обладнання котелень, заповнюються системи, проводиться пробна прокрутка системи. І, з досвіду минулих років, часто при цьому виявляються якісь додаткові аварійні ситуації", — пояснив технічний директор підприємства "Полтаватеплоенерго" Володимир Пасічко.

За його словами, такі пробні запуски проводять наприкінці вересня щороку.

Як розповів технічний директор підприємства "Полтаватеплоенерго", на підготовку до опалювального сезону у підприємстві використали понад 97 мільйонів гривень.

Рішення про його початок ухвалюють органи місцевого самоврядування, а тепло до квартир подають тоді, коли середньодобова температура протягом трьох днів нижче 8 градусів тепла.

 

комуналка, підготовка, тепло

За темою:

  • Деякі полтавці тимчасово без тепла та водопостачання
  • Деякі полтавці тимчасово будуть без тепла
  • У 109-му мікрорайоні Полтави відремонтували котельню
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.