ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:45 25.03


У Полтаві у будівлі колишнього дворянського зібрання хочуть створити малу оперу

У полтавській будівлі колишнього дворянського зібрання, де торік сталася пожежа, хочуть створити малу оперу і розмістити обласний симфонічний оркестр.

Про це 24 березня сказав голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов під час презентації стратегії розвитку регіону до 2027 року.

 

За словами очільника обласної адміністрації, у будівлі колишнього дворянського зібрання хочуть створити глядацьку залу на 500 місць і розташувати обласний симфонічний оркестр.

Для цього, говорить, потрібно передати будівлю з балансу міста на область. Після цього на її відновлення зможуть спрямувати 450 мільйонів гривень з обласного бюджету та державного. Відповідну ініціативу і звернення до депутатів міськради готують в обласній адміністрації, розповів Олег Синєгубов.

«Там будуть не ресторани, не нічні клуби, а буде глядацька зала. Це наша пропозиція. Якщо будівлю передадуть нам на баланс, ми зможемо залучати субвенції від держави», – сказав голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Будинок – пам’ятка архітектури національного значення. Споруджений 1810 року у стилі класицизму. Був частково зруйнований за часів Другої світової, а відбудований 1946. Від того часу і впродовж понад 60 років у приміщенні працював кінотеатр імені Котляревського. Згодом розміщалися розважальні заклади та харчування, також – магазини.

Натомість цього року з державного бюджету не передбачено грошей на відновлення Кадетського корпусу, розповів голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

 Із цими ініціативами обласна державна адміністрація планує виходити до влади міста та державних органів.

проєкт, ансамбль круглої площі

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.