08:30 20.12 941
У Полтаві 19 грудня ввечері урочисто відкрили та засвітили новорічну ялинку на площі біля обласного театру. Там вона буде радувати містян і гостей Полтави упродовж місяця.
На початку розважальної програми полтавців «розігрівав» запальними виступами колектив «Живі барабани», потім на сцені з’явились ведучі, до яких згодом приєднався Святий Миколай, він привітав полтавців з початком новорічно-різдвяних свят і розпочав святкову церемонію запалення вогнів головної ялинки міста.
Також на вулиці Соборності – від ЦУМу і до Театральної площі – працює новорічний ярмарок. Тут можна придбати солодощі, подарунки з крафтовою продукцією, новорічні листівки та сувеніри, ароматні глінтвейни, каву, глазуровані пряники та інше.
З 19 грудня щовечора сятимуть і новорічні прикраси у Корпусному парку Полтави
Полтавку судитимуть за шахрайство
17:00 16.04
Полтавці знову вийдуть на акцію за полонених
15:00 17.04