ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:45 28.06


У Полтаві урочисто відзначили День Конституції 

З нагоди річниці прийняття Конституції України, керівники міста та області, громадськість, військові пройшли Полтавою і поклали квіти до пам'ятників Тарасу Шевченку та гетьману Івану Мазепі.

У Полтаві 24-й раз відзначили День Конституції України. Учасники урочистої ходи вважають, для українців важливий цей день.

"У 1996 році визначили на законодавчому рівні в якому напрямку рухатиметься країна, прописали якою має бути: демократичною, правовою, незалежною. Наше завдання - дотримуватися всіх законів. Якщо кожен буде слідувати нормам та правам, що записані в Конституції, тоді ми житимемо у правовій, незалежній та демократичній країні", – зазначив голова обласної держадміністрації Олег Синєгубов.

Урочисте відзначення розпочалося на площі Конституції. Міський духовий оркестр "Полтава" виконав Гімн України. Також на площі можна було оглянути тематичну виставку робіт учнів ПМШМ "Мала академія мистецтв" імені Раїси Кириченко та Полтавської дитячої художньої школи. Далі учасники урочистої ходи перейшли до пам'ятного знака, потім – до пам'ятника гетьману Мазепі.

Біля останнього тріо бандуристок "Вишиванка" Полтавської обласної філармонії виконали українські пісні, а народний артист України Василь Голуб прочитав монолог Мазепи з відомої вистави полтавського театру "Остання любов Гетьмана".

Також на урочистостях презентували унікальний експонат – примірник Конституції 1996 року (на фото) з підписами народних депутатів України другого скликання – Левка Лук'яненка, Ігоря Юхновського, Олександра Мороза, Михайла Сироти, Івана Плюща, Леоніда Кравчука, Лілії Григорович, Миколи Жулинського, Ніни Карпачової, Юрія Костенка, Олександра Ємця та багатьох інших. Саме на їх долю випала честь прийняти Конституцію незалежної України.

свято, Конституція, влада, урочистості

За темою:

  • Під Полтавою у свято вишиванки розмалювали будинок культури
  • Полтавський Мазепа вкотре увібрався у вишиванку
  • На Великдень комендантська година на Полтавщині діятиме без змін
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.