ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 31.05


У Полтаві в червні запустять фонтани

Фонтан на вул. 1100-річчя Полтави планують запустити у найближчі дні. Ще два водограї запрацюють в липні. Про це ЗМІСТу повідомив очільник комунального підприємства «Декоративні культури» Ігор Ляшко.

Ігор Ляшко каже, фонтани у місті запрацюють 1 червня, адже чекати, поки «Полтававодоканал» відремонтує колектор і подаватиме воду містянам без обмежень не планують.

Нині керівник підприємства каже, що фонтан на вул. 1100-річчя Полтави запрацює у найближчі дні, а водограї у Петровському парку та на Соборному майдані – в липні.

Фонтани в Полтаві: скільки коштує ремонт та обслуговування

У Полтаві планують запуск трьох фонтанів. Послуги з прибирання та очищення басейнів, технічного обслуговування внутрішніх мереж фонтанів оцінили у 280 тис. грн. Ще два фонтани з трьох потребують ремонтів чаші. Якщо водограй на вул. 1100-річчя Полтави ремонтували раніше, то решта потребує додаткових робіт.

Загалом з бюджету виділили 950 тис. грн, щоб три фонтани у Полтаві працювали протягом пʼяти місяців.

Щодо фонтану «Єдність» на Майдані Незалежності. Ігор Ляшко каже, Управління капітального будівництва надало комунальникам рекомендацію провести експертні дослідження, щоб визначити його стан. Наразі відомо, що найновіший фонтан в Полтаві, що коштував місту приблизно мільйон доларів, працювати не може.


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.