ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:15 04.04


У Полтаві в декілька разів підвищили квартплату

Вперше після 2008 року в Полтаві підвищили тарифи квартплати на утримання комунальних будинків квартплата - в середньому в 2,3 рази.

 4 квітня міськвиконком Полтави своїм рішенням збільшив городянам тарифи на утримання будинків, які перебувають на балансі комунального  «ЖЕО № 2». Рішення прийняли рамках проекту «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надаються комунальним підприємством « Житлово - експлуатаційна організація № 2 Полтавської міської ради ».

В середньому тариф становитиме 3 грн за квадратний метр проти 0,74 гривні, чинного раніше з 2008 року.

Перелік послуг КП «ЖЕО № 2» складається з таких послуг як прибирання прибудинкової території, вивезення побутових відходів, обслуговування ліфтів, димовентиляційних каналів, а також внутрішньобудинкових систем водопостачання, каналізації, централізованого опалення і т.п.

При цьому тариф квартплати по домівках встановлений не рівномірно і становить від 0,88 грн до 5,6 грн за квадратний метр, залежно від кількості послуг, прибудинкової території та обладнання будинку.

Зокрема, квартплата передбачає, що підмітання снігу і посипання піском буде здійснюватися до 12 разів на рік, а підмітання опалого листя - один раз.

Збільшення вартості тарифів квартплати зумовили бажанням привести послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій відповідно до економічно обґрунтованих витрат на їх надання.

комуналка, підвищення тарифів, ЖЕО-2

За темою:

  • 15 млн гривень з бюджету і "Полтававодоканал" готовий відновити нормальне водопостачання
  • Власникам житла, які прихистили переселенців, компенсують оплату комунпослуг
  • "Міськсвітло" заощадило 1,2 млн гривень на обслуговуванні системи спостереження
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.