ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:00 25.05


У Полтаві в останню путь провели Григорія Гриня

25 травня у Полтаві в останню путь провели заслуженого журналіста України Григорія Гриня. Його відспівували у Сампсоніївській церкві і поховали на новоміському цвинтарі.

Вшанувати Григорія Федосійовича прийшли його близькі, друзі, колеги, посадовці.

 

Нагадаємо, Григорій Федосійович Гринь народився 15 серпня 1957 року в с. Орданівка Диканського району Полтавської області.

Після закінчення факультету журналістики Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка працював у диканській районній газеті «Трудова слава», обласній газеті «Зоря Полтавщини», парламентському виданні – «Голос України».

З 2004 по 2016 рік очолював Всеукраїнську громадсько-політичну газету «Зоря Полтавщини».

Григорія Гриня неодноразово обирали секретарем Національної спілки журналістів України та головою Полтавської обласної організації НСЖУ.

Григорій Гринь був талановитим, високопрофесійним журналістом, добре знав життя, людей і свою справу; любив Україну та рідну землю. Він писав на злободенні теми. Завжди займав активну життєву та громадянську позицію. Непримиримо ставився до недоліків, нехлюйства, недбальства, байдужості.

Є лауреатом багатьох журналістських конкурсів і премій. Обирався депутатом Полтавської обласної ради. Держава високо оцінила  працю журналіста – він кавалер ордена «За заслуги» двох ступенів, удостоєний почесного звання "Заслужений журналіст України".

 

прощання, Григорій Гринь

За темою:

  • У ДТП на Полтавщині загинув водій мікроавтобуса
  • У центрі Кобеляк виявили труп чоловіка
  • Тіло жінки посеред похорону поліція забрала на експертизу
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.