ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:30 10.06


У полтавському транспорті будуть електронний квиток, валідатори і проїзні

У Полтаві в транспорті обіцяють запровадити електронний квиток, валідатори, проїзні. Про ціни та подробиці - нижче.

У Полтаві намагаються врегулювати пасажирські перевезення в громадському транспорті. На виконкомі  вирішували нюанси за нових умов, обіцяють електронний квиток  валідвтори та нову схему руху, інформує Полтавська міськрада.

- На засіданні виконкому було прийнято рішення щодо забезпечення пасажирських перевезень у Полтаві. Хочемо підкреслити переваги для полтавців:

1. З'явиться три види транспортних карт:
• Гаманець
• Комунальний проїзний
• Єдиний проїзний, - ілеться в повідомленні.

Гаманець – знижка 1 грн в тролейбусах та в приватних автобусах. Дієятиме пересадка на всіх видах транспорту 35 хв.Комунальний проїзний – 60 поїздок по 8,50 грн в тролейбусах та в комунальних автобусах. Термін дії 30 днів. Діє пересадка тільки на комунальному транспорті 35 хв.

Єдиний проїзний – 60 поїздок по 10 грн в усіх видах транспорту. Термін дії 30 днів. Діятиме пересадка на всіх видах транспорту 35 хв.

2. Пересадка. Час пересадки починає діяти з моменту валідації (списання коштів за поїздку з транспортної картки) і закінчується через 35 хв. Якщо за цей час пасажир робить пересадку в інший транспортний засіб, то при повторній валідації, кошти з його транспортної картки списуватись не будуть.

3. До кінця червня весь громадський транспорт буде обладнаний валідаторами.

З понеділка буде можливість скористатися електронним квитком в комунальному транспорті, а з липня – в усьому громадському транспорті міста Полтави.

4. Центральний пункт продажу електронних квитків на сьогодні – вул. Гоголя 12, а до кінця червня будуть відкриті у всіх районах міста.

5. Нова мережа буде опублікована на офіційному сайті Полтавської міської ради з 10 червня. Мешканці міста зможуть ознайомитися з новими схемами руху затвердженої мережі.

Полтавцям роками вже обіцяли про електронний квиток, влада запозичувала досвід інших міст, і лише зараз обіцяють запровадження новацій.

транспорт, новації

За темою:

  • У Полтаві відкрили кримінальне впровадження щодо недороблених зупинок
  • Автомобіль швидкої допомоги зіткнувся з легковиком, яким керував неповнолітній 
  • Автотроща на Полтавщині: легковий автомобіль зіткнувся з вантажівкою
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.