ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 26.09


У Полтаві в жовтні відкриють новий ЦНАП

Центр надання адміністративних послуг, який у Полтаві будували два роки запрацює до кінця жовтня. Будівельні роботи завершили, а лишилося закупити меблі та техніку.

Споруду передадуть на баланс обласної ради. Загалом же у центрі надаватимуть понад 300 послуг для полтавців і жителів області. Зокрема видаватимуть паспорти та оформлюватимуть субсидії.

Про це Суспільне. Полтава розповіла заступниця директора обласного департаменту будівництва Ірина Особік.

На сьогодні ще не закриті актами виконаних робіт усі роботи, адже ще прийматимуть об’єкт в експлуатацію, перевірятимуть якість робіт. Загальна кошторисна вартість будівництва центру надання послуг – трохи більше, ніж 75 мільйонів гривень".

 

Близько 30 мільйонів на будівництво отримали із держбюджету, а решта – гроші області. Обладнання закуплять теж за гроші Полтавщини. Проте скільки на це потрібно, поки не порахували.

Нагадаємо, будували цей новий ЦНАП із 2018 два підрядники. Спочатку уклали договір із харківською фірмою. Проте згодом його розірвали, бо роботи вели надто повільно, каже Ірина Особік. А поновили будівництво 2019, після нового тендеру.

новий ЦНАП, відкриття

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.