ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:45 09.12


У Полтаві видали антологію творів для дітей місцевих авторів

У середу, 11 грудня, в приміщенні Полтавської центральної міської бібліотеки (вул. Алмазна, 6/11) відбудеться презентація книги "Калинове гроно. Том V. Антологія творів полтавських літераторів ХХ-ХХІ століть для дітей".

 

У 2019 році, в рамках реалізації регіональної "Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016-2020 роки", за кошти обласного бюджету вийшов 5-й том збірника художніх творів полтавських літераторів "Калинове гроно" – довгоочікувана "Антологія творів полтавських літераторів ХХ-ХХІ століть для дітей".

Антологія літературно-художньої творчості полтавських авторів охоплює період із 1898 року і до сьогодення. У минулі роки були видані перші чотири томи – збірники поезії, прози та драматургії, а також сатири та гумору. 

Кожен том містить вступну статтю, біографічні дані літератора, зразки його творів. До нового збірника увійшли роботи Оксани Іваненко, Володимира Дугара, Віктора Сердюка, Тетяни Ваценко, Миколи Костенка та інших полтавських авторів.

Головний редактор – Михайло Любивий – голова Полтавської спілки літераторів, поет, письменник, журналіст. 

Видання розраховане на широке коло читачів. Книга видана за кошти обласного бюджету невеличким накладом (у 300 примірників) у комунальному видавництві "Полтавський літератор".

Презентація видання розпочнеться о 13:00.

культура, література, влада, книга, бюджет, діти

За темою:

  • Під Полтавою відкрили меморіальну дошку легендарному Ковіньці
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.