ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:15 05.02


У Полтаві видали перші ID-паспорти нового зразку

У паспортному столі Київського району Полтави видали перші паспорти нового зразка - ID-картки. Їх отримали близнюки Богдан і Руслан Панченки. Поки що такі паспорти можна отримали лише тут і лише 16-річним.

Сьогодні у паспортному столі Київського району міста Полтави вперше видали паспорти нового зразку у формі картки, що відповідають європейським зразкам безпеки. Першими картки отримали брати-близнюки, 16-річні Богдан і Руслан Панченки.

День народження був 21 жовтня. Разом із братом подали документи на отримання нового паспорту, оскільки хочемо подорожувати з батьками, а такі документи зручніші для поїздок, вони компактніші й більш захищені. Чекав на свій паспорт три місяці. Приємно, що в Полтаві паспорти нового зразку отримали саме ми,

- розповів Руслан.

Поки що такі паспорти можна отримати тільки у паспортному столі Київського району міста 16-річним громадянам, що прописані в Київському районі міста. Протягом року ID-паспорти видаватимуть в усіх паспортних столах міста.

Такий паспорт кращий, ніж книжечка. Уся інформація про громадянина тепер на одній пластиковій картці, а не на 16 сторінках. Термін виготовлення паспорту нового зразку – 30 днів, але в окремих випадках термін можна пришвидшити до 10 днів. Термін дії паспорта - 10 років. Поки що паспорти-картки видаються тільки 16-річним. Коли ухвалять необхідний законопроект, їх почнуть видавати громадянам, незалежно від віку,

– говорить начальник Київського районного відділу в місті Полтава Ольга Гончаренко.

Нагадаємо, поки не скрізь у Полтава й області можна отримати такі паспорти.

Сергій НАГОРНИЙ

паспорт, ID-картка, документи, чіп, Державна міграційна служба, Гончаренко, Панченко

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.