ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:45 12.09


У Полтаві відбудеться акція активістів-екологів

20 вересня о 12:00 у Полтаві біля Білої Альтанки стартує "Міжнародний марш за клімат у Полтаві". Планується, що марш буде прямувати до міської ради по вулиці Соборності. 

 

Таким чином полтавці підтримують всеукраїнську ініціативу "Міжнародний марш за клімат", що пройде в той же день у Києві, а також в 150 країнах світу. Захід має на меті об’єднати держави, міста та всіх активних громадян навколо екологічних проблем, що спричиняють руйнівні зміни клімату на планеті, повідомили екоактивісти у соцмережах.

Вимоги маршу в Україні до національної та місцевої влади: 
1. Сто відсотків чистої енергетики! Заявити про національний (міський) курс переходу на 100% відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) та поступово досягати його до 2050 року.
2. Ні викопному паливу! Відмовитись від будівництва нових електростанцій на викопному паливі 
3. Енергоефективність - пріоритет № 1! Повною мірою використати потенціал енергозбереження в усіх секторах. Сприяти створенню "енергоефективних" програм для населення.
4. Ні дотаціям у тваринництво! Зупинити підтримку тваринницьких ферм, та сприяти новим екологічним методам рослинництва. 
5. Зеленому місту - зелений транспорт! Розвивати громадський електротранспорт та велоінфраструктуру у містах. 
6. Ні одноразовому пластику! Зупинити використання одноразового посуду, пакетів. Запровадити належне поводження з побутовими відходами на рівні міста, області та країни. 

Учасниками стануть полтавські активісти громадської організації "Еколтава" та юні предстаники міжнародної молодіжної організації "Friday for Future" в Полтаві. 

екологія, довкілля, суспільство, акція

За темою:

  • На Полтавщині заборонили вилов раків
  • На Полтавщині укріплятимуть гору Пивиху
  • Гору Пивиху закрили для автотуристів
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.