ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:27 04.09


У Полтаві відбудеться фестиваль документального кіно

Сьомого вересня у Полтаві стартує восьмий всеукраїнський фестиваль документального кіно "Полтава-Док". Фестиваль триватиме три дні.

 

24 кіномитця з 12 міст України представлять свої роботи у двох категоріях: "Людина та природа" і "Мистецтво жити". Серед учасників — полтавці Дмитро Вовк, Віра Купман, Аліна Бушер та Денис Зозуля. Дійство триватиме три дні, з 7 по 9 вересня, в залі Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка.

Професійне жюрі очолить Народний артист України, режисер, сценарист Борис Савченко. Окрім конкурсної програми на гостей фестивалю очікують зустріч з майстрами кіно, мастер-класи та презентація книги Бориса Савченка "Підводячи риску...". 

Метою фестивалю є надання можливості молодим, талановитим кінематографістам продемонструвати свої роботи широкому загалу, підвищення їхньої майстерності, розвиток та популяризація кіномистецтва на Полтавщині, а також привернення уваги до екологічних проблем у нашому суспільстві. Тому після закінчення фестивалю найкращі роботи будуть брати участь у виїздних презентаціях в кількох районах полтавського регіону.

"Мені б дуже хотілося, щоби Полтавщина піднімалася по рівню кіно, щоб ми зазвучали. Нашими фільмами вже відкривають міжнародні фестивалі, і вони займають призові місця. Ми ростемо, і це дуже приємно, але хотілося б більшого", — зазначив директор фестивалю, член Союзу кінематографістів України, режисер Олександр Калашник.

На думку Калашника , кіно повинно викликати почуття, події на екрані повинні захоплювати глядача і не відпускати його до фіналу. 

Переможці восьмого всеукраїнського  фестивалю документального кіно "Полтава-Док" будуть нагороджені цінними призами.

кіно, культура, мистецтво, свято, фестиваль

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.