ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 18.09


У Полтаві відбудеться престижний бізнес-форум

У Полтаві вперше відбудеться форум від підприємців "PRO СИНТЕЗ бізнес": організатори опублікували програму заходів на 24 вересня.

Форум проводить Полтавська асоціація бізнесу. Програмою залучені експерти з різних сфер діяльності. Серед спікерів – представники компаній «Київстар», «Перформія Україна», 1+1 media, маркетингової агенції «Tkachenko & Myroniuk», креативної агенції «Mozgi group» та місцевий бізнес.

Форум «PRO СИНТЕЗ бізнес» відбудеться 24 вересня у приміщенні РК «Колос» за адресою вул. Гоголя, 22. Початок реєстрації та вітальна кава буде об 11-й годині. 

Попередню програму організатори опублікували в себе на сторінці. Аджентою форуму заплановані:
▪ Блок № 1 ПРАВИЛА ГРИ СУЧАСНОГО БІЗНЕСУ
З акцентом на практичних кейсах розвитку бізнесу. Планують говорити про тренди. Серед тем: маркетинг, продажі, робота з командою та клієнтами і збільшення ефективності бізнесу.  
▪ Блок №2 ПІРАМІДА ПОТРЕБ БІЗНЕСУ. Вигода & Відповідальність 
Заплановані виступи про додаткові софт-скіли підприємців, які здатні вивести бізнес на новий рівень успіху. А також про вигоди, які отримує бізнес, коли взаємодіє з суспільством.  
▪ між блоками та після форуму для учасників буде смачний нетворкінг.

«У Полтаві дійсно це буде перша публічна подія для бізнесу в такому форматі. Ми плануємо використати всі переваги кінотеатру, які можуть зробити наш захід більш атмосферним та динамічним. Для цього над втіленням всіх ідей у нас працює команда понад 20 осіб», – прокоментувала керівниця ПАБу Ірина Бессарабова

Ідея заходу: зібрати разом підприємців, які хочуть розвитку свого бізнесу. Для цього в одному місці будуть представники бізнесу, експерти та лідери суспільної думки з різних міст України.

Загалом на форумі планують зібрати понад 200 людей, дотичних до бізнесу. 

Основну частину організаційних витрат покриває Полтавська асоціація бізнесу. 

«Хочемо, щоб усі бажаючі мали доступ до якісної бізнес-інформації в Полтаві. Тому вартість квитків намагалися поставити демократичною. Тим самим вирішили підкреслити цінність інформації, яку прагнемо дати на заході», – додала Ірина Бессарабова.

Придбати квитки для участі в форумі можна за посиланням. Вартість різна: від 500 грн до 1000 грн – в залежності від обраного варіанту. Так, можна долучитися до базової програми – понад 6 годин бізнес-інтенсиву, нетворкінг та виступи спікерів. Або ж обрати варіант з додатковою неформальною вечерею з учасниками та спікерами після форуму. 

Стати учасником події можуть як представники бізнесу, так і всі, хто цікавиться темою розвитку підприємництва.

* Програма оновлюється. Відстежувати це можна на t.me/pab_event або на сайті форуму.
Деталі на сторінці Полтавської асоціації бізнесу або за телефоном 066 812 71 53.

бізнес, форум, нетворкінг, ПАБ

За темою:

  • У Полтаві відбувся перший бізнес-форум PRO СИНТЕЗ
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.