ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:50 25.01


У Полтаві відбудеться сенсаційна вистава "Ресторан "Україна"

8 лютого в Полтавському академічному обласному театрі ляльок відбудеться показ вистави "Ресторан "Україна", вхід на яку організатори зробили вільним. Перформанс увійшов до топ-10 найкращих прем'єр столиці у 2017-му році. 

У фокусі перформансу — явище корупції, яке є однією з нагальних проблем сучасної України. Вистава створена у жанрі постдокументального, постдраматичного театру і є публічною спробою дослідження феномену корупції через самодослідження та занурення у власне сприйняття корупції. 

"Ресторан "Україна" побудовано на особистому досвіді двох акторок — Ніни Хижної й Оксани Черкашиної та використанні відомих на всю Україну скандалів. Актриси артикулюють проблему як з боку "жертв", так і з боку "хижаків". А драматург Діма Левицький — автор польсько-українського проекту "Мій дід копав. Мій батько копав. А я не буду", вистави "ДПЮ" — допомагав зібрати історію в цілісне дійство. Він розкриває явище корупції як переплетіння зв'язків між людьми та державними системами. 

Як результат — динамічне, гротескне, трагікомічне та епатажне шоу з сучасними, яскравими та показовими резонансними корупційними кейсами. Це серія перформативних візій, що подекуди шокуючими сценами показує неприпустимість потурання корупції. У виставі використовуються нові, експериментальні театральні форми та  підходи, ексцентрична режисура та чудова акторська гра. 

Прем’єра вистави відбулась у 2017 році в Києві та вже побувала у Харкові, Львові, Кишиневі, Одесі. Перформанс увійшов до топ-10 найкращих прем'єр Києва 2017 року.

Вхід вільний, але бажаючим потрапити на виставу потрібно зареєструватися за посиланням
 

мистецтво, культура, театр, вистава, корупція, суспільство

За темою:

  • Полтавці провели щорічний музейно-мистецький "Екзюпері-фест". ВІДЕО
  • Полтавці завершують театральний сезон
  • У Полтаві показали прем’єру "Як рятували країну Мережину"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.