ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

22:00 08.10


У Полтаві відбудеться творчий вечір Сєви Новгородцева

У четвер, 8 листопада, до Полтави завітає відомий журналіст, блогер, актор і музикант Сєва Новгородцев, який зробив собі ім'я на Бі-Бі-Сі.

Творчий вечір Сєви Новгородцева відбудеться у полтавському концерт-холі "Вілла Крокодила" 8 листопада. У Полтаві можна буде придбати книги Новгородцева та сфотографуватися з 78-річною легендою.

Сєва Новгородцев - відомий британський журналіст і радіоведучий, екс-співробітник Російської служби Бі-бі-сі. 

Кавалер ордена Британської імперії, автор книг "Рок-посіви", "Секс, наркотики, рок-н-рол", "Обережно, люди" і "Інтеграл схожий на саксофон".

Був першим диск-жокеєм в історії радіомовлення на території Радянського Союзу. Знявся в декількох фільмах.

З 1972 року був керівником популярного ВІА і грав у групі на саксофоні.

У 1974 році, за власними словами, "заголодав за системою йогів (21 день) і, переосмисливши життя, кинув роботу" в Ленінградському технологічному інституті целюлозно-паперової промисловості (ЛТИ ЦПП).

У 1975 році разом із дружиною залишив Радянський Союз. Жив в Австрії та Італії, в 1976 році в Римі прийняв хрещення в протестантській церкві. З 1977 року жив у Лондоні. Три роки тому, у 2015 році, Сєва вирішив кардинально змінити спосіб життя і перебрався в Родопські гори в Болгарії, де зараз і проживає.

У 2018 році зіграв роль антиквара в російському фільмі "Літо" режисера Кирила Серебренникова за сценарієм Михайла і Лілії Ідових. Фільм - про молодого Віктора Цоя і ленінградської андеграудної рок-культури початку 1980-х років. Роль Віктора Цоя виконав корейський актор Тео Ю. Основна сюжетна лінія фільму - історія знайомства і відносин 19-річного Цоя, 26-річного Майка Науменка і його дружини Наталії, а також становлення Ленінградського рок-клубу і запис першого альбому Цоя.

культура, історія, музика, журналістика, Сєва Новгородцев

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.