ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:40 05.07


У Полтаві відбулась панахида за загиблими героями війни

Український інститут національної пам'яті спільно із Православною церквою України (ПЦУ) та Міністерством ветеранів започаткували ушанування наших Героїв, які загинули на російсько-українському фронті в боях за незалежність України. 

 

Цьогоріч Полтавська єпархія ПЦУ з ініціативи Північно-східного  відділу УІНП провела першу панахиду у березні. Так вшановують пам'ять про бійців Українського війська (ЗСУ, НГУ, СБУ та інших структур, залучених до виконання завдань Операції об’єднаних сил). Тепер ця традиція після послаблення карантинних обмежень відновлюється й у регіонах, зокрема у Полтаві.

4 та 5 липня у Свято-Успенському кафедральному соборі ПЦУ відбулася панахида за полеглими цього року воїнами.

Полтавці віддали шану бійцям, що загинули у боях із російськими окупантами і проросійськими сепаратистами. А ще — згуртували громадськість довкола пам'яті про загиблих військовослужбовців.

Літію за упокій воїнів очолив архиєпископ Полтавський і Кременчуцький Федір. 

"Понад сто захисників України отримали поранення, а 23 Герої віддали своє життя навесні та у червні цього року. Наші втрати – не безіменні. Наші спокій і безпека оплачені великою кров'ю і життям", - зазначили організатори.

панахида, війна, пам'ять

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.