ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 18.10


У Полтаві відбулася міжнародна конференція присвячена Івану Котляревському

Міжнародну науково-практичну конференцію "Іван Котляревський та українська культура ХІХ-ХХІ століть (до 250-ліття від дня народження письменника)" урочисто відкрили у ПНПУ.

Учора, 17 жовтня, відбулося урочисте відкриття дводенної конференції. А розпочали її не традиційними науковими читаннями, а вітанням від імені Івана Петровича Котляревського: інсценізацією історико-біографічного роману Бориса Левіна "Веселий мудрець" (про життя, літературно-громадську та педагогічну діяльність І. Котляревського).

У ролі письменника постав викладач факультету філології та журналістики, лауреат обласної премії імені І.П. Котляревського, доцент кафедри журналістики Гліб Кудряшов. Він зіграв діяча 22-річним юнаком, а доповнили інсценізацію хореографічною постановкою народний ансамбль танцю "Весна" психолого-педагогічного факультету під керівництвом Лілії Пригоди.


"Ми неодмінно пройдемося стежками І.П. Котляревського і, направду, ви позаздрите, що ми маємо таку змогу – проживати у цьому місті. Це ще одна сторінка у котляревськознавчій науковій студії",

– говорить ректор ПНПУ імені В.Г. Короленка, доктор філологічних наук, професор Микола Степаненко.

Проведення такої конференції вже стало доброю традицією на Полтавщині — цьогоріч її проводять вп’яте. 

конференція, Котляревський, ПНПУ

За темою:

  • Нардеп Нальотов у Полтаві говоритиме про інвестиції та бізнес-клімат
  • IT для всіх: що готує IV конференція INSANEBYTE для полтавців
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.