ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 12.03


У Полтаві відбулася позачергова сесія облради

У четвер, 12 березня, відбулось пленарне засідання позачергової сесії обласної ради, під час якої депутати розглянули чортову дюжину питань - тринадцять. І в основному - про гроші.

 

"Сьогоднішні питання порядку денного стосуються змін до бюджету. Серед них питання  щодо збільшення фінансування Полтавської ОДА, виділення коштів на будівництво спортивних майданчиків, гроші на "Полтавафарм", яке єдине в області реалізує психотропні та наркотичні ліки", – зазначив перед початком засідання голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

Депутати розглянули та підтримали питання про План заходів з реалізації Стратегії розвитку Полтавської області на 2021-2023 роки, про збільшення статутного капіталу КП "Полтавафарм" на 5,2 млн гривень та про збільшення статутного капіталу Полтавського обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства "Полтаватеплоенерго" на 8 млн грн.

 - Збільшення статутного капіталу "Полтавафарм" на придбання основних засобів  та технологічного обладнання дозволить забезпечити стале функціювання підприємства та створити найбільш сприятливі виробничо-економічні умови для здійснення державної політики в забезпеченні закладів охорони здоров’я та населення лікарськими засобами та виробами медичного призначення, - впевнений директор Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА Віктор Лисак.

Також підтримали депутати внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2018-2020 роки та до регіональної цільової Програми створення та ведення містобудівного кадастру Полтавської області.

До речі, збільшення статутного капіталу КП "Полтававодоканал" депутати не погодили.

сесія, облрада, бюджет, гроші, Полтавафарм, Полтаватеплоенерго

За темою:

  • 10 липня запланована офлайн-сесія міськради Полтави
  • Понад 65 мільйонів спрямували на боротьбу з коронавірусом
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.