ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:00 14.09


У Полтаві відбулись чергові обшуки у справі розкрадання місцевого бюджету

У рамках кримінальної справи щодо розкрадання бюджетних коштів у Полтаві, поліція та СБУ провели чергові обшуки у причетних до підряду на утримання вулично-дорожньої мережі структур.

 

Сьогодні співробітники обласного управління СБУ та ГУНП у Полтавській області провели слідчі дії у приміщеннях управління ЖКГ Полтавського міськвиконкому, на базі ТОВ "ДБК Квант", а також у фізичних осіб, які причетні до підряду на утримання вулично-дорожньої мережі у Полтаві. Про це повідомила Полтавщина.

Обшуки провели в рамках кримінальної справи щодо розкрадання бюджетних коштів. Під час слідчих дій правоохоронці вилучили бухгалтерську документацію, печатки багатьох підприємств (через які легалізували кошти), чорнові записи та велику кількість готівки.

Це далеко не перший обшук в УЖКГ та "ДБК Квант", який є генпідрядником з утримання полтавських доріг. Останні слідчі дії відбулися у травні цього року. Чекаємо на офіційну інформацію від правоохоронних органів.

Зазначимо, що з початку року ТОВ "ДБК Квант" отримав за послуги з утримання вуличної мережі Полтави майже 65,7 млн грн. Це вдвічі більше, ніж, наприклад, у Кременчуці витрачають на прибирання вулиць протягом усього року.

Але це точно не останній платіж для компанії. Відповідно до актуальної версії програми розвитку ЖКГ, у 2022 році на утримання вуличної мережі членами виконкому передбачені 245 млн грн.

кримінал, влада, гроші, корупція, ЖКГ, СБУ, поліція, скандал

За темою:

  • Прокуратура передала до суду обвинувачення очільниці департаменту Полтавської міськради
  • У Полтаві відкрили кримінальне впровадження щодо недороблених зупинок
  • Аварії в школах Полтави: ремонти і корупція
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.