ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:04 12.10


У Полтаві відбулися спільні навчання екстрених служб міста

Рятувальники, поліція та служба екстреної медичної допомоги відпрацювали спільні дії при масштабній аварії техногенного характеру з великою кількістю постраждалих.

Згідно з легендою, на трасі Київ-Харків на під'їзді до  Полтави, в районі Супрунівки зіткнулися чотири легкових автомобілі та рейсовий автобус, в якому знаходилися 60 пасажирів.

Серед пасажирів постраждало 10 осіб, які отримали травми різного ступеню тяжкості.

Окрім того, на місці ДТП є загиблі, кількість яких уточнюється.

В навчаннях взяли участь шість бригад швидкої допомоги.

Метою навчань є перевірка стану готовності КУ "Полтавський обласний центр ЕМД та МК" до надання екстреної медичної допомоги з великою кількістю постраждалих, вміння медичного персоналу бригад використовувати при наданні допомоги наявних сучасних медичних засобів та апаратури, перевірка злагодженості взаємодії між Центром та іншими лікувальними установами (перша та друга міські клінічні лікарні)

Також перевірили взаємодію між Центром, системою ДСНС та державної системи цивільного захисту виконавчого комітету Полтавської міської ланки.

Окрім відпрацювання взаємодії між екстреними службами, ми хочемо перевірити можливості проїзду машин екстреної медичної допомоги до лікувальних закладів міста. Намагаємося звернути увагу міської влади на те, що під'їзди до лікарень - зокрема, першої та другої міської лікарні - не пристосовані для заїзду великої кількості карет швидкої допомоги. Там немає автостоянки для цивільного транспорту, проїзди вузькі, автівкам розвернутися ніде,

- прокоментував навчання заступник головного лікаря з екстреної консультативної медичної допомоги та медицини катастроф Юрій Безрядін.

навчання, аварія, ДСНС

За темою:

  • Лави полтавських вишів поповнили нові студенти. ФОТО
  • На Полтавщині 400 правоохоронців пройшли планове антитерористичне навчання
  • Поки СБУ проводитиме навчання, полтавців закликали зберігати спокій
  • Топ-5 за тиждень :