ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:11 23.08


У Полтаві відбулися урочистості з нагоди Дня Прапора України. ФОТО

23 серпня в Полтаві День Прапора України відзначили покладанням квітів, урочистою ходою та нагородженням премією імені Самійла Величка.

Участь в урочистостях з нагоди Дня Незалежності та Дня Прапора України  в Полтаві взяли представники обласної державної адміністрації, місцевих органів державної виконавчої влади й органів місцевого самоврядування, трудових колективів і громадськості області.

Спочатку урочисто підняли державний прапор України біля пам'ятника Тарасу Шевченку, після чого процесія пройшла до пам'ятника Загиблим українським козакам, де відбулося покладання квітів.

Під час урочистостей біля пам'ятника Загиблим українським козакам нагородили цьогорічних лауреатів обласної щорічної літературної премії Самійла Величка. Окрім диплома та медалі з зображенням Величка, лауреати отримали сертифікати на грошову винагороду в розмірі дві з половиною тисячі гривень.

У номінації "Дослідження в царині історії Полтавщини" лауреатом став Ярослав Єнко, завідувач експозиційного відділу КЗ Полтавської обласної ради "Національний музей-заповідник М.В. Гоголя".

У номінації "Відображення  національної історії у засобах масової інформації" диплом отримав Віталій Скобельський, заступник редактора газети "Полтавський вісник".

У номінації "Відображення історії України в художній літературі" премію отримав Олексій Неживий, доктор філологічних наук, член НСЖУ та Національної спілки краєзнавців України.

У номінації "Відображення доленосних подій у творах мистецтва" нагороду отримало подружжя – Ірина та Микола Шрамко, художники образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

За збереження історико-культурної спадщини Полтавського краю премію отримала директорка Державного історико-культурного заповідника "Поле Полтавської битви" Наталія Білан.

За сприяння розвитку Державного історико-культурного заповідника "Поле Полтавської битви" премією Самійла Величка нагородили Волонтерський загін "Добрі серця" Аграрно-економічного коледжу Полтавської державної аграрної академії.

За активну громадську діяльність, дослідження історії рідного краю, написання та видання книги "Крута балка – скарбниця віків" Подякою від міського голови відзначили Наталію Кобзисту.

прапор, свято, покладання, хода, премія

За темою:

  • Полтавську художню школу назвуть іменем загиблого митця
  • На Полтавщині у День закоханих одружились близько сотні пар
  • Чотири палаци одружень Полтавщини працюватимуть довше на День святого Валентина
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.