ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:15 25.07


У Полтаві відбувся благодійний концерт ансамблю “Чураївна”

Благодійний концерт артистів Полтавської облфілармонії “Музика заради Перемоги!” відбувся на Білій Альтанці. Артисти ансамблю “Чураївна” перенесли глядачів у світ української музики та культури.

 

“Сьогодні кожен з нас повинен розуміти, що українська музична культура є однією з основоположних елементів збереження національної ідентичності, історії, традицій, духовності. Концертний ансамбль “Чураївна” презентував одні з кращих зразків української пісенної на інструментальної музичної творчості, а також декілька сучасних обробок. Також ми виступаємо на благодійних концертах, які проходять у територіальних громадах області. Підняття морального духу, зміцнення українських культурних традицій і втілення віри у нашу Перемогу – одна з основних задач, які перед нами стоять. Попереду ще багато творчих планів. Ми дякуємо усім нашим захисникам за те, що маємо можливість жити, творити і наближати Перемогу разом!”, – впевнений керівник концертного ансамблю “Чарівна” Сергій Бригида.

Заслуговують особливої уваги лауреати міжнародних конкурсів Лідія Кретова, Руслан Христиченко та заслужена артистка України Тетяна Садохіна, які своїми надзвичайними виконаннями творів українських авторів зачарували аудиторію хвилюючими та емоційними виступами.

Однак, не лише артисти допомогли створити чудовий настрій. Олександр Сергієнко, який виступив в ролі ведучого концерту, зумів емоційно взаємодіяти з аудиторією та додав особливий шарм мистецькій події. Його природна харизма та талант ведучого допомогли зробити вечір ще більш яскравим та емоційним.

“Разом, завдяки музиці та доброті, ми наближаємо Перемогу! Такі події надихають нас бути кращими, об’єднуватися і творити позитивні зміни у світі навколо нас”, – говорить директор Полтавської обласної філармонії Олег Тищик.

Новини Полтавщини


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.