ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:17 11.10


У Полтаві відбувся фестиваль юридичних професій

11 жовтня 2018 року на базі Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбувся фестиваль юридичних професій.

Про професію юриста та про те, ким можна працювати, здобувши юридичну освіту, школярам розповідали представники прокуратури, поліції, суду, фіскальної служби. Команда юстиції Полтавщини  також представила кілька локацій. Працівники ГТУЮ розповідали про основні завдання та напрями діяльності Міністерства юстиції України та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області. Окремо говорили про функціональні повноваження державних виконавців, нотаріусів та інших спеціалістів управління юстиції.

Начальник Управління державної виконавчої служби ГТУЮ у Полтавській області Віталій Коноз наголосив, що робота хоч і складна, але цікава. На сьогоднішній день управління об’єднує  31 відділ державної виконавчої служби, 32 відділи реєстрації актів цивільного стану, 37 державних нотаріальних контор, 161 приватного нотаріуса, нотаріальний архів і архів реєстрації актів цивільного стану. Юристи управління щодня надають правову допомогу тисячам полтавців, як в містах, так і в найвіддаленіших селах Полтавщини. 

Віталій Коноз наголосив, що юстиція відкрита до людей, тому в управлінні постійно проводять Дні відкритих дверей, запрошують студентів на практику, а  випускників – на стажування. Є окремі програми і для школярів. Їх також знайомлять з особливостями роботи державних виконавців, нотаріусів та реєстраторів. Проводять і відповідні тематичні конкурси. Саме зараз в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Я МАЮ ПРАВО! Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області проводить обласний етап всеукраїнського конкурсу творчих робіт "Портрет виконавця очима сучасної молоді" — і школярів закликали взяти в ньому участь.  

фестиваль, професія, юриспруденція, діти, освіта, ГТУЮ

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.