ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:00 20.01


У Полтаві відбувся форум-ярмарок крафтової продукції

У Полтавському державному аграрному університеті відбувся форум "Крафтовий бізнес Полтавщини: єднання заради відновлення регіону".

 

До участі в заході, який провели за ініціативи Полтавської ОВА, зареєструвалися понад 30 крафтовиків, представники кількох великих торговельних мереж та місцевої влади з громад Полтавщини.

"Уперше в області відбувається форум крафтярів, приїхали понад 30 учасників приблизно з 10 громад, присутня вся влада області для того, щоб створити такі умови, щоб наші крафтярі розвивалась, щоб вони змогли продавати свою продукцію не лише в області, а й за її межами. І, сподіваємось, навіть в інших країнах", - сказав начальник Полтавської ОВА.

Під час ярмарку представляли свою продукцію як середній, так і дрібний бізнес, від невеликих підприємств до сімейних виробництв з різних громад Полтавщини. Переважно це виробники готових продуктів (мед, мʼясо, молочні продукти), так і бакалії (борошно, макарони, консервовані продукти). Також локальні виробники представили і предмети декоративно-ужиткового мистецтва: вишивку, кераміку, ткацтво тощо. Деякі з них вже є відомими мистецькими брендами Полтавщини, як вишивка білим по білому чи кераміка з Опішні. Присутні охоче брали участь у дегустації та купували продукцію, особливо вже готові продукти: молочні та мʼясні вироби. Крім ярмарку, провели також конференцію, під час якої обговорили перспективи співпраці з великими торговельними мережами та підтримку зі сторони місцевої влади у громадах. До того ж, на конференції представили можливості підтримки середнього та малого бізнесу за грантовими програмами.

Представники великих мереж висловили готовність до співпраці з невеликими виробництвами. Зокрема, мережа одного з супермаркетів має фудмаркет, де місцеві компанії можуть представити як готову продукцію, так і забезпечувати сировиною для її виготовлення. Виробники, які ділилися враженнями, зазначили, що захід вважають вдалим та планують брати участь у подібних в майбутньому.

Співорганізаторами форуму є Полтавська обласна військова адміністрація, Агенція регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції», Полтавський державний аграрний університет та мережа магазинів "Аврора".

крафт, ярмарок, форум, бренд

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.