ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 29.08


У Полтаві відбувся конкурс перевізників

Із запропонованих 60 обласних маршрутів, заявки подали на 30. Кому з перевізників який маршрут дістався, визначили під час засідання конкурсного комітету у Полтавській ОДА.

У Полтавській облдержадміністрації провели засідання конкурсного комітету з визначення пасажирських перевізників на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Полтавщини, повідомили на сайті Полтавської ОДА.

"Сьогодні ми проводимо конкурс на маршрути, по яких закінчилися дозволи. Попередньо ми провели технічний огляд транспорту претендентів. Проводили його не лише на базі облдержадміністрації, а й на території райдержадміністрацій; детально вивчали акти огляду",

- розповів начальник Управління інфраструктури облдержадміністрації Сергій Марчишинець.

Декілька одиниць транспорту цього року не допустили до участі у конкурсі. Найпоширеніша причина - переобладнання вантажних "Спрінтерів" у пасажирські. Також, в одному з автобусів був несправний газовий балон, а ще один перевізник подав не вірно оформлені документи (здавши в оренду транспортний засіб разом з екіпажем).

Із запропонованих 60 обласних маршрутів заявки подали на 30. Серед перевізників-претендентів як приватні підприємці, так і великі автопідприємства – ПП "Євротранс-сервіс", ПП "Союз-Авто-Експрес", ТОВ "АВА-експрес" та інші.

На засіданні конкурсної комісії були й представники громад, які могли висловити думку пасажирів щодо роботи перевізників, адже деякі не один рік обслуговують одні й ті ж маршрути.

Рішення про призначення перевізників на маршрути приймали шляхом прямого закритого голосування членів комісії, після обговорення наявних питань з представниками автопідприємств.

конкурс, перевізники, маршрути

За темою:

  • На Полтавщині відбувся конкурс "Відлуння заповітів земляків"
  • Новосанжарців запрошують на "вишиваний" фотоконконкурс
  • Полтавців запрошують до "сімейного" конкурсу
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.