ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 03.12


У Полтаві відбувся міжнародний поетичний фестиваль

Поезія - художньо-образна словесна творчість, для декого - ніби окремий світ. Люди поринають у нього щоразу, коли пишуть новий вірш, представляють та читають його, чи просто сидять у колі однодумців. У такий світ 1-2 грудня у музеї-садибі Володимира Короленка поринули любителі слова. 

Організатор поетичного фестивалю ─ поет Олег Мінгальов зазначив: "Цей фестиваль проходить три роки поспіль. До нас завітали цього разу гості з Києва, Сум та Харкова. Це ─ провідні поети, літератори та видавці". Серед учасників фестивалю Сергій Лазо (член національної спілки письменників), Олег Ніков (поет та видавець).

Олена Мордовіна, заступник головного редактора журналу "Хрещатик", український прозаїк та автор художніх творів, має схвальні відгуки: "Я бувала на багатьох фестивалях і можу сказати, що полтавський — один із найкращих за рівнем організації".

На цьому фестивалі поети представляли свої збірки та читали власні вірші, обмінювалися знаннями. Програмою заходу був передбачений вільний мікрофон. Така форма спілкування  особливо здружила і поклала фундамент майбутньої співпраці між учасниками та гостями фестивалю. На заході були присутні не лише поети, перекладачі та драматурги, а й люди недотичні до літератури. 

Поети та організатор запросили всіх присутніх на полтавський фестиваль і наступного року.

Діана СОША

культура, фестиваль, поезія

За темою:

  • Горішньоплавнівські танцівники - серед призерів танцювального фестивалю
  • У Полтаві влаштують фестиваль гарбузів
  • У Полтаві дистанційно проведуть мистецький фестиваль-конкурс
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.