ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:15 01.01


У Полтаві відбувся новорічний забіг "Crazy Santa Challenge-2022"

Близько сотні полтавців почали новий, 2022 рік, із бігу на 5 кілометрів вулицями міста. Переможцями святкового забігу стали Вадим Дорогобід та Софія Бондаренко.

 

Сьогодні, 1 січня, у Полтаві відбувся традиційний новорічний забіг "Crazy Santa Challenge". Близько сотні людей уранці зібралися у центрі Полтави для того щоб пробігти п'ять кілометрів. Після рухливої розминки бігуни стрімко попрямували у новий рік. Вулиці цього разу не перекривали, тож іноді бігуни "перемішувалися" з машинами та тролейбусами. Дороги зранку були вкриті ожеледицею, тож спортсменам було нелегко, повідомляє Полтавщина Спорт.

За перше місце боролися Вадим Дорогобід та Станіслав Гурін. У підсумку Вадим фінішував першим, а Станіслав другим. Та ще більша драма розгорілася у боротьбі за третє місце, адже на нього на фінішній прямій претендували два брати — Єгор та Арсеній Мичко. Вдвох вони пройшли останній відрізок, разом і фінішували.

Вболівала за хлопців мама Ганна. Жінка повідомила, що її чоловік Роман любитель марафонського бігу і "заразив" спортом обох синів. До речі й сам Роман теж сьогодні був на дистанції.

Серед жінок першою фінішувала полтавка Софія Бондаренко.

біг, свято, спорт

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.