ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:45 09.06


У Полтаві відбувся перший годинний забіг. ФОТО

9 червня на полтавському картодромі "Лтава" уперше відбувся забіг, в якому учасники бігли не відстань, а час - переможцем став той, хто за годину пробіг найбільшу відстань.

Перші годинні кільцеві бігові перегони Ltava Run Racing організував полтавський клуб любителів бігу Running Ciub Poltava, який є в нашому місті найвідомішим організатором спортивних заходів для бігунів-аматорів.

Місце обрали, певно, не випадково: закільцьований трек з асфальтовим покриттям має довжину рівно кілометр, а наявність трибуни для глядачів та сцени для музики робить локацію доволі зручною для таких заходів. Утім, хоча на картодромі відбулося безліч перегонів на картингах, мотоциклах та автомобілях, бігуни змагалися тут уперше.

Участь в перегонах взяли 125 бігунів – рівно стільки зареєстрованих учасників, за словами організаторів, стартували в забігу. Кожен мав браслет з мікрочіпом, який здійснював трекінг – чекінг відбувався кожного разу при проходженні лінії старту. Учасники просто пересувалися трасою – хтось біг, дехто іноді навіть зупинявся чи знижував темп до повільного пішого, а коли пролунав фінальний вистріл зі стартового пістолета, всі просто зупинилися на своїх місцях. Волонтери заходу допомогли визначити місцезнаходження кожного бігуна, а проаналізувавши дані, організатори змогли визначити відстань, подолану учасниками.

Визначення переможців відбувалося в двох номінаціях – окремо серед жінок та чоловіків. Найкращим результатом забігу стала відстань в 17 кілометрів, яку встиг здолати Олександр Маслак, а серед жінок перемогу отримала Анна Маслова. На переможців чекали медалі та подарунки, всі учасникі перегонів мали змогу поласувати апельсинами та черешнями. Після завершення перегонів для всіх присутніх організатори підготували музичний подарунок — протягом години на картодромі виступав полтавський рок-гурт "Онейроїд".

спорт, забіг, перегони, картодром, змагання

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.