ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 12.11


У Полтаві відбувся регіональний економічний форум

Масштабний "SME-forum #Полтавщина_бізнесова" відбувся у рамках Національної ініціативи "Другий індустріальний тиждень", до якої долучилась й Полтавщина.

За словами директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА Інни Іщенко, мета форуму - стимулювати використання ефективних підходів до підвищення конкурентоспроможності підприємств Полтавщини, прискорити індустріальний розвиток через стимулювання експортної діяльності.

Учасниками форуму стали представники бізнес спільноти області з-поміж малих і середніх підприємств, торгові представники посольств, акредитованих на території України, експерти міжнародних проєктів та інституцій, представники органів місцевого самоврядування (міста-партнери проєкту ПРОМІС та ОТГ), представники торгово-промислових палат, інституцій місцевого розвитку, науковці.

Участь у заході взяла і заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяна Юрченко. Вона наголосила на важливості поєднання співпраці "влада-бізнес" у розвитку економіки міста:

 — Сьогодні в Полтаві налічується понад 25 тисяч представників малого та середнього бізнесу, і їм дійсно потрібна допомога для розвитку та виходу на новий рівень чи на міжнародні ринки. Наше завдання – забезпечити цю допомогу. В результаті полтавці отримають нові робочі місця, а міський бюджет – додаткові надходження.

Під час форуму відбулися три пленарні засідання:

  • Полтавщина Бізнесова: розвиток спільними зусиллями – результат для кожного.
  • Полтавщина Унікальна: пітчинг успішних підприємств.
  • Полтавщина Ефективна: використання інструментів місцевого економічного розвитку.
економічний форум

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.