ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:30 24.12


У Полтаві відбувся ретро-бал

Щороку Центр культури та дозвілля збирає полтавців на ретро-бал. Проте цього року ретро колективи ЦКД дарували свою творчість друзям та знайомим, що завітали на концертну програму “Новорічне привітання”.

 

Зі сцени лунали знайомі серцю мелодії, запальні польки, ліричні вальси, шляхетний полонез, пристрасне танго та циганські наспіви. І все це у виконанні артистів, найстаршому з яких 83 роки.

Глядачі змогли доєднатись до близької серцю творчості завдяки колективу історично-бального танцю “Полонез” та ансамблю народного танцю “Панянка” (керівник Людмила Сотник), вокального ансамблю “Червона гвоздика” (керівник Ірина Сук), танцювального клубу “Сеньйори” (керівник Сергій Гусєв), клубу аргентинського танцю “Браво данс” (керівник Зоя Лукошко) та колег з танцювального колективу територіального центру обслуговування ветеранів “Серпантин”.

Такі зустрічі завжди наповнюють серце позитивом та новорічним настроєм. А ще – вірою в нездоланність українців, адже колективи “Золотого фонду” Центру культури та дозвілля є найпалкішими патріотами України. Тож і фінал концерту символічний – “Ой у лузі червона калина” не лише співали, а й зробили хореографічну постановку.

Ретро колективи ЦКД – це колективи незламності та бойового творчого духу, пишуть Новини Полтавщини.

свято, Новий рік, бал

За темою:

  • Під Полтавою у свято вишиванки розмалювали будинок культури
  • Полтавський Мазепа вкотре увібрався у вишиванку
  • На Великдень комендантська година на Полтавщині діятиме без змін
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.