ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:13 20.12


У Полтаві відбувся Різдвяний молитовний сніданок. ФОТО

20 грудня в Полтавській обласній державній адміністрації провели різдвяний молитовний сніданок із представниками різних релігійних конфесій.

Це вже третій спільний молитовний сніданок на Полтавщині – традицію започаткували наприкінці березня поточного року, коли духовні лідери області та керівники обласної адміністрації зібралися помолитися за Україну. В серпні подібний захід провели вдруге.

Сьогодні спільний захід присвятили темі Різдва.

Саме в цьому форматі ми знаходимо єдиний спільний алгоритм порозуміння, говоримо про любов до ближнього. Саме такий формат передбачає відродження  української нації, яка має серйозні перспективи на єдність. Особливу подяку я хочу висловити нашій релігії – саме ідея створення єдиної української церкви є тим джерелом єднання, якого потребує сьогодні наша країна

– зазначив у своєму виступі голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Під час спільного сніданку керівників структурних підрозділів ОДА та представників різних релігійних конфесій, чиї громади діють на території області, співали різдвяних пісень, прочитали уривок Євангелія від Луки та спільну молитву, священики виголосили проповіді.

На захід запросили матерів військових, чиї сини загинули при виконанні службових обов'язків.

Уперше національний молитовний сніданок був проведений у 1953 році у США і з того часу є давньою традицією багатьох демократичних країн світу, слугуючи місцем духовного єднання нації. Понад 60 років молитовні сніданки відбуваються у Конгресі США, Європарламенті, Німеччині, Норвегії та інших країнах світу.

молитовний сніданок, спільна молитва, Різдвяна молитва, ОДА, релігійні конфесії

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.