12:45 02.11

У Полтаві відбувся ювілейний чемпіонат країни з бодібілдингу і фітнесу

Кілька днів у Полтаві тривало яскраве спортивне дійство – 30-й ювілейний чемпіонат України з бодібілдингу та фітнесу. Культуристи з усієї України з’їхались до обласного центру.

Вони показали свою красу м’язів, тренованість та можливості людського тіла.

Участь взяли жінки та чоловіки з різних куточків держави.

29-31 жовтня Полтава приймала учасників Чемпіонату України з бодібілдингу та фітнесу. 400 атлетів з усіх регіонів країни змагались за нагороди головних змагань року у вітчизняному бодібілдингу. Володарі найкрасивіших спортивних фігур виступали перед глядачами і суддями на добре відомій шанувальникам бодібілдингу сцені полтавського ПД «Листопад».
Серед претендентів на трофеї у Полтаві були члени національної збірної команди України, які 3 листопада вирушають до іспанського міста Санта-Сусанна для участі у Чемпіонаті світу з бодібілдингу, а також переможці та призери чемпіонатів світу, Європи, представницького турніру «Арнольд Класик Європа» та змагань світової серії «IFBB Diamond Cup»,

– інформує Національна Федерація бодібілдингу України.

Олександр Гордієнко, президент Федерації бодібілдингу і фітнесу у Полтавській області, розповів про результати виступів атлетів та атлеток із Полтавщини:

Світлана Гордієнко завоювала золото в бодіфітнесі до 158 см та срібло у відкритій категорії акробатичного фітнесу, Наталія Прохорова – золото в вуменс фізик, відкрита категорія. Сергій Ройко здобув золото в категорії менс фізик до 179 см і став абсолютним чемпіоном. Марина Полапа виборола золото в категорії моделі, Олена Бойко здобула золоту нагороду в категорії бікіні юніорки до 166 см і бронзову медаль у категорії бікіні до 162 см. А Ярослава Білан отримала срібло в категорії бікіні майстри 35-39 років до 164 см. Також срібло виборола й Віра Штанько  (бікіні майстри 40+ років), відкрита категорія. Загалом у командному заліку Полтавська область посіла четверте місце.