ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:45 07.09


У Полтаві відключили гаряче водопостачання

"Полтавагаз" почав відключати котельні "Полтаватеплоенерго" через борги, які виникли внаслідок невідповідності тарифів. Першою лишилася без газопостачання найбільша котельня міста на вул. Ціолковського.

Вона обслуговує третину полтавців, або понад 60 тисяч осіб із різних районів міста, повідомляє Полтавщина. Зокрема, гаряча вода з об’єкту надходила у житлові будинки, перинатальний центр та інші заклади соціального спрямування.

Так, 6 вересня, близько 11-ї години АТ «Полтавагаз» припинив постачання газу до першої котельні ПОКВПГТ «Полтаватеплоенерго» — на вул. Ціолковського. Причина відключення — борги теплоенерго перед газопостачальником, які виникли через невідповідність тарифів.

За останніми підрахунками, заборгованість теплоенерго перед «Полтавагазом» становить близько 55 млн грн.

Обидві сторони погоджуються, що такі суми нарахувалися через невідповідність тарифів, однак держава у процес поки не втручається і на поступки ніхто не йде.

У «Полтаватеплоенерго» наголошують, що відключення відбуваються всупереч чинному законодавству. До кінця дня 7 вересня на котельні «Полтаватеплоенерго» обіцяють повернути газ. У мікрорайонах Алмазний, Сади, Огнівка, Браїлки, Поділ та у центрі міста, сподіваємося, знову з’явиться гаряча вода

Нагадаємо, про ризик відключення газу та припинення централізованого постачання гарячої води організації попередили два тижні тому. «Полтаватеплоенерго» попередило, що «Полтавагаз» відправило до них офіційного листа щодо заборгованості. Останнє, в свою чергу, заявляє, що діє в рамках чинного законодавства, виконує свої зобов’язання та не виключає подальші припинення газопостачання й до інших котелень.

Полтаватеплоенерго, відключення, вода, тепло, скандал, гроші, тарифи

За темою:

  • 109-й мікрорайон Полтави залишився без тепла
  • До будинків жителів 109-го мікрорайону Полтави почали подавати тепло
  • Протест проти безвладдя: мешканці 109-го мікрорайону Полтави перекрили рух транспорту
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.