ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 17.02


У Полтаві відкрилася персональна виставка лубенця Володимира Мірошниченка

16 лютого в Полтавському художньому музеї імені Ярошенка відкрилася персональна виставка художника, члена НСХУ Володимира Мірошниченка "Зупинись, миттєвість, ти прекрасна".

Художник-модельєр за освітою, пропрацювавши майже десять років на взуттєвому об'єднані "Лугань" за фахом, у певний момент Володимир Мірошниченко обрав для себе саме живопис. Переїхавши в 1998 році разом із дружиною в місто Лубни, художник зосередив свою увагу на мистецькому житті.

Ставши співзасновником лубенської художньої організації "Пектораль", за підтримки голови Полтавської обласної організації НСХУ Юрія Самойленка, Мірошниченко долучився до відродження всеукраїнської виставки "Лубенська художня весна".

Протягом останніх п'яти років Володимир Мірошниченко брав участь у збірній виставці в Миргороді, а також представив п'ять персональних виставок у Києві, Яготині, Миргороді, Полтаві та Лубнах.

На нинішній виставці в Полтавському художньому музеї представлені 27 живописних робіт Володимира Мірошниченка, виконаних у реалістичному жанрі — пейзажі, натюрморти та кілька портретів. Ці полотна складають творчий доробок художника за п'ять років.

Назва виставки — "Зупинись, миттєвість, ти прекрасна" — не випадкова. Я сам людина спостережлива, і мені прикро бачити красу навколо і не фіксувати її на полотні. Не ділитися з глядачем я не можу. Мені важливо, щоб я глядача закликав до Галереї мистецтв, яка є храмом мистецтва так же, як бібліотека – храмом науки, і щоби люди дійсно відійшли від своїх проблем та отримали естетичну насолоду

 — розповів нам Володимир Мірошниченко.

Митець відзначений літературно-мистецькими преміями імені Малика та імені Симоненка, грамотою Полтавської обласної ради. У 2017 році Володимира Мірошниченка прийняли до Національної спілки художників України.

Виставка "Зупинись, миттєвість, ти прекрасна" працює в художньому салоні імені Ярошенка за адресою: вул. Європейська, 5 —  щоденно, окрім понеділка та вівторка, з 10 до 17 години.

мистецтво, виставка, картини, живопис, Володимир Мірошниченко

За темою:

  • Ювілейна художня виставка триватиме ще місяць
  • У Лубнах відкрилася художня виставка
  • У Полтаві відкрилася виставка сучасного мистецтва
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.