ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 24.03


У Полтаві відкрилася виставка ляльок-мотанок

У Полтаві відкрилася унікальна виставка ляльок-мотанок полтавської вчительки Тамара Пилипенко. Авторка створює обереги з підручних матеріалів.

Зокрема, майстриня надихається персонажами популярних серіалів, документальних фільмів і творів українських класиків. повідомляє Лтава.

Тамара Пилипенко викладає трудове навчання у полтавській школі №26. Дітей навчає, як створювати ляльки із підручних матеріалів - тіста, кукурудзи, глини, одягу.

"Вся природа, яка навколо є начебто взимку вмирає, а мені шкода. Все це збираю, сушу і відтворюю знову все це. Начебто даю нове життя", - розповідає Тамара Пилипенко.

На одну авторську ляльку Тамара Пилипенко витрачає близько двох тижнів. Спочатку виношує задум, підбирає кольорову гаму. Раніше створювати іграшки було технологічно складніше, розповідає майстриня. Ліпили їх із пластиліну та глини, а нині за допомогою сучасних матеріалів - це значно пришвидшує процес.

На виставці, що триває в обласній бібліотеці, представлені також роботи учнів Тамари Пилипенко. Діти створили їх на уроках декоративно-ужиткового мистецтва.

виставка, діти, ляльки-мотанки, Тамара Пилипенко

За темою:

  • Полтавців запрошують на фотовиставку проти насильства в родині. ФОТО
  • У Кременчуці запрацювала виставка роботів. ВІДЕО
  • У Полтаві відкрилася виставка естампів майора ЗСУ. ФОТО
  • Топ-5 за тиждень :