ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 04.12


У Полтаві відкрилася виставка присвячена утискам ромів

"Зневажений геноцид" - так називається виставка, яка розповідає про долю ромів у зоні німецької окупації України під час Другої світової війни.

Днями у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського презентували виставку про утиски ромського населення у період німецької окупації України під час Другої світової війни, повідомили на офіційному сайті Полтавської ОДА.

В експозиції представлені різноманітні документальні матеріали: фотографії, свідчення жертв утисків ромського населення, державні рішення, газетні публікації з теми.

Організатор заходу, науковий співробітник Українського центру вивчення історії Голокосту (м. Київ) Михайло Тяглий розповів про передумови створення експозиції, окреслив суспільне значення висвітлення трагічних сторінок історії ромів в Україні.

Також, Михайло Тяглий презентував до бібліотеки музею кілька новітніх видань, присвячених історії ромів та їхній долі в Україні.

Директор Полтавського краєзнавчого музею, заслужений працівник культури України Олександр Супруненко підкреслив пізнавально-виховне значення оприлюднених матеріалів, та подякував організаторам виставки за цікаву експозицію.

Виставка "Зневажений геноцид" триватиме два тижні.

виставка, роми, краєзнавчий музей

За темою:

  • Ювілейна виставка карикатури "Карлюка" працює в інтернеті
  • У Полтаві відкрили виставку "За покликом серця"
  • Мистецьку виставку у Полтаві присвятили Тарасу Шевченку
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.