ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:45 12.10


У Полтаві відкрилася виставка робіт Юри Штрикуля. ВІДЕО

У полтавській Галереї мистецтв відкрилася виставка робіт 14-річного полтавця Юрія Штрикуля. У хлопчика — рак крові, а творчість відволікає його та допомагає долати життєві труднощі.


11 жовтня у Галереї мистецтв відкрили виставку робіт Юри Штрикуля. 

"Я вважаю це одним із програмних завдань нашого музею — дати можливість саме таким діткам проявити себе та свої таланти й допомогти їм у цьому", — сказала Ольга Курчакова, директорка Галереї.

Подивитися на творчість хлопчика прийшла Тетяна Собко, яка працює у дитячій лікарні. Саме там вона й познайомилася з Юрою.

"Це дуже талановита дитина, у нього інженерний склад розуму: він збирає різні машинки, працює з різними матеріалами, дуже акуратний і, я навіть би сказала, педантичний, тобто любить, щоб на робочому місці завжди було все на своїх місцях, щоб як почав роботу — обов'язково закінчив", — розповідає пані Тетяна.

Сам же Юрко зараз перебуває на лікуванні за кордоном. Його батьки — поряд із ним. Тож допомогти організувати цю виставку взялися учні та вчителі 1-го ліцею.

Нагадаємо, полтавець Юрій Штрикуль позаминулого року отримав фантастичний подарунок до дня народження — хлопець відвідав у Мадриді матч грандів іспанського футболу — "Атлетико" та "Реалу", де познайомився з кумирами — Кріштіану Роналду та Лукою Модричем.

Відео — Полтавське. ТБ

культура, виставка, музей, діти, допомога, Юрій Штрикуль

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.