ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 02.09


У Полтаві відкрилася виставка родини Пілюгіних

У Полтавській галереї мистецтв відкрилася виставка родини Пілюгіних.

Виставка родини Пілюгіних отримала назву «Відродимо разом». У ній зібрані доробки за останні кілька років.

У великій виставковій залі представлені живопис, витинанки, вишиті рушники та гобелени.

« Це певний творчий звіт» - розпола Ольга Пілюгіна, член Національної спілки художників України та пілки майстрів народного мистецтва України, Заслужений майстер народної творчості України: доцент кафедри образотворчого мистецтва Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», володар гранту Президента України, стипендіат Президента України 2012-2015.

Кожен гобелен художниці – подія. А тим більше – виставка творів, кожен з яких вражає:

«Вирішили зробити ювілейну виставку. Це певний творчий звіт. Бо цей рік у нашій родині ювілейний. У нас «круглі» дати у трьох членів родини. Мені сорок років, сестрі – п’ятдесят, татові сімдесят п’ять. Ну, звичайно, влаштувати виставку ми не можемо без мами, тому тут, звісно ж, є і її роботи. Кожен з нас зробив внесок у експозицію, м намагалися представити нові твори, які ще ніхто не бачив, які ми не виставляли на загал. Є роботи, створені під час війни – декоративні колажі, графіка. Україна зараз переживає трагічні часи. І нам дуже важко налаштуватися іноді на творчий лад. Але я вважаю, що художник повинен нести у світ те, чого бажає для світу. А я бажаю для нашої країни миру і добра, розквіту, любові. Дуже важко налаштуватися на такий настрій, але я дуже старался».

Гобелени Пілюгіних виконані у давній техніці двостороннього гладкого ручного ткання натуральними вовняними нитками. Їхні роботи Серед яких виставки в Національному банку України, Верховній Раді України, Національній академії мистецтв України, провідних музеях і галереях, дипломатичних представництвах і культурних центрах в Україні та за кордоном. Учасник експозиції відомої міжнародної триєнале художнього текстилю «Від Лозанни до Пекіна».

У Полтавській галереї мистецтв відкрилася виставка родини Пілюгіних, фото-8

Роботи сім’ї Пілюгіних знаходяться у багатьох приватних, корпоративних і музейних зібраннях, зокрема Національному музеї українського народного декоративного мистецтва, Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка, Національній спілці майстрів народного мистецтва України, Посольстві України, Київській міській художній галереї “Лавра” та інших.

 

У Полтавській галереї мистецтв відкрилася виставка родини Пілюгіних, фото-11

« Настрій чудовий – творчий звіт родини! Три заслужених у домі, нас стає іноді тісно, але ми працюємо плідно! У кожного з нас свої майстерні, ми хочемо , що би робіт було більше!» - говорить голова родини Євген Пілюгін.

виставка, Пелюгіни

За темою:

  • У Полтаві відкрилася благодійна фотовиставка
  • Кременчуцький краєзнавчий музей відновив свою роботу
  • У Полтаві провели книжкову виставку-ярмарок
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.