ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:40 06.03


У Полтаві відкрили Алею пам'яті українських захисників

6 березня в полтавському парку імені Івана Котляревського урочисто відкрили Алею пам'яті українських захисників та презентували меморіал з інтерактивною дошкою.

Ініціатива створення живої алеї пам’яті належить мамам загиблих учасників антитерористичної операції, а ідею пам'ятника запозичили в Вінниці, де подібний меморіал відкрили ще в 2015 році. На облаштування алеї пам'яті з міського бюджету виділили півтора мільйона гривень.

Нині тут облаштовані центральна алея та доріжки, місця для відпочинку зі зручними  лавочками, нове освітлення – ліхтарі на високих стовпах, вздовж алеї висаджені символічні дуби, які були вирощені мамою одного із загиблих воїнів АТО Тетяною Горячевською. Окрім цього встановлений пам'ятний знак із вмонтованою інтерактивною дошкою, на якій відображається інформація про полтавців, що загинули в зоні АТО: світлина, роки життя, обставини загибелі, а також  нагороди, які має кожний з героїв. Примітно, що інформацію, яка відображається на інтерактивній пам'ятній дошці, можна доповнювати чи змінювати.

Підготовкою контенту займалася секретар міської ради Оксана Деркач.

Як розповіла Оксана Антонівна, інтерактивна дошка має антивандальне покриття, а для запобігання пошкодження пам'ятника та алеї найближчим часом планують встановити додаткові відеокамери, які будуть підключені до системи "Безпечне місто". А облаштування цієї зони стало поштовхом до підготовки проекту по облаштуванню парку імені Котляревського загалом, а також до подання Програми реконструкції, благоустрою та впорядкування парків, скверів, бульварів та інших зелених зон та зелених насаджень у м. Полтава на 2018-2020 роки. В рамках цієї програми планують протягом року замінити лавки та ліхтарі в парку імені Котляревського, а також з боку виходу до вулиці Остапа Вишні.

На урочисте відкриття Алеї пам'яті завітали рідні та близькі загиблих полтавців – учасників АТО.

пам'ять, атовці, меморіал, інтерактив

За темою:

  • У Карлівці загинули двоє працівників елеватора
  • Франція передала Кременчуку 40 генераторів
  • Підприємці можуть отримати часткову компенсацію за придбаний генератор
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.