ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 25.03


У Полтаві відкрили Центр азербайджанської культури

У Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка урочисто відкрили Центр азербайджанської культури на базі навчально-наукового інституту іноземних мов.

Про це повідомляє сайт Полтавського національного педагогічного університету імені Володимира Короленка.

Центр азербайджанської культури сприятиме розвитку академічного обміну та наукової співпраці між Україною та Азербайджаном, сприятиме міжкультурному діалогу та підвищенню якості освіти.

Ректорка університету Марина Гриньова та інші представники наголосили на історичних взаємозв’язках країн і перспективах співпраці.

«Нова платформа – міцна запоруку розвитку академічного обміну та потужної наукової співпраці, яка дозволить студентам і викладачам закладу вищої освіти брати участь у спільних дослідженнях, конференціях і проєктах, сприяти розвитку культур. Освітня й культурна співпраця з ПНПУ імені В. Г. Короленка слугуватиме важливим кроком для зміцнення взаєморозуміння й дружніх відносин між країнами, пожвавить обмін науково-педагогічним досвідом, збагатить міжкультурний діалог та покращить якість підготовки здобувачів освіти обох країн у форматі міжнародної студентської мобільності», – йдеться у повідомленні педуніверситету.

 

культура, Азербайджан

За темою:

  • Біг-бенд президентського оркестру зібрав у Полтаві аншлаг
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.