ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 01.04


У Полтаві відкрили лабораторію політологічних досліджень

У Полтавському аграрному університеті відкрили лабораторію політологічних досліджень.

Втілення ідеї стало можливим завдяки реалізації проєкту програми Еразмус+ напряму Жана Моне «Участь громадян та соціальний діалог як ключові фактори в розбудові сталих територіальних громад: успішні практики ЄС для України», який розпочато 1 жовтня 2022 року.

Авторами проєкту стали: викладачі кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін факультету обліку та фінансів професорки Анастасія Некряч і Тамара Шаравара, доцент Сергій Приходько. Суттєву організаційну допомогу надала начальниця відділу міжнародних зв’язків Тетяна Капіталова.

Основною метою проєкту є популяризація і запровадження в Україні демократичних практик місцевого самоврядування Європейського Союзу. Для цього необхідне поєднання зусиль усіх зацікавлених сторін: громадськості, представників органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських об’єднань, викладачів і студентів закладів вищої освіти.

На базі лабораторії відбуватимуться лекційні та практичні заняття для здобувачів вищої освіти за спеціальностями Політологія і Публічне управління та адміністрування з дисциплін «Регіональне співробітництво» та «Політичний імідж органів місцевого самоврядування». Окремо, проходитимуть заняття з розроблення пропозицій і рекомендацій щодо вдосконалення механізмів громадської участі у системі місцевої влади України. Також на базі лабораторії проводитимуться заходи для всіх зацікавлених сторін у сфері політологічних досліджень проблем місцевого самоврядування, інформують в ПДАУ.

освіта, лабораторія, аграрна академія

За темою:

  • Ексголову екзаменаційної комісії педуніверситету звинуватили в хабарництві
  • Полтавщину відвідала перша леді Олена Зеленська
  • Полтавці складатимуть національний мультимедійний тест в укриттях
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.