ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:45 11.04


У Полтаві відкрили меморіальну дошку Герою України Віталію Грицаєнку

На фасаді Полтавської ЗОШ №20 імені Бориса Серги відкрили меморіальну дошку на честь загиблого Героя України Віталія Грицаєнка, який боронив Маріуполь. 

 

Меморіальну дошку встановили на фасаді школи, де навчався боєць. На церемонії відкриття була присутня родина загиблого – дружина Вікторія та син Святослав.

"Він завжди був відважним, розумним, мав щире серце. Віталік – приклад для наслідування майбутньому поколінню. Його вже більше року немає поруч, але він щохвилини та щодня в моїх думках та серці. Взявши до рук зброю, він боровся за всіх нас. Вірю, що ця меморіальна дошка буде нагадуванням прийдешнім поколінням про високу ціну незалежності України", – зауважила Вікторія Грицаєнко. 

 - Він кожного дня удосконалювався, був завжди першим на виконанні бойового завдання, завжди підтримував побратимів, – сказав про Віталія Грицаєнка майор Сергій Цисарук. 

"Наш побратим Віталій "Гоголь" Грицаєнко – це справді людина честі. Людина, яка виховала й зростила велику кількість військовослужбовців нашого підрозділу "Азов", які обороняли Маріуполь, які увійшли до світової історії. Саме його велика заслуга, що наші воїни показали достойний бій та дали достойну відсіч противнику. Наше основне завдання – зберегти пам’ять про воїна та героя Віталія", – зауважив Сергій Цисарук.

Полтавець Віталій Грицаєнко загинув 19 березня 2022 року у Маріуполі під час виконання бойового завдання. За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Віталію Грицаєнку посмертно присвоєно звання Героя України.

пам'ять, війна, герой, Віталій Грицаєнко

За темою:

  • Родині загиблого Героя передали медаль "За мужність"
  • Полтавці шоковані черговою втратою: від поранень на фронті помер Юліан Матвійчук
  • До 150-річчя Василя Кричевського у Полтаві презентували поштову марку
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.