ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:30 10.11


У Полтаві відкрили мурал на честь героя "Азовсталі" Сергія Волинського

У Полтаві, на Подолі, відкрили мурал "Вірний назавжди" на честь захисника Маріуполя, в.о. командира 36-ї окремої бригади морської піхоти, майора Сергія Волинського.

 

Мурал прикрашає одну із дев'ятиповерхівок провулка Ломаний, 38-а як нагадування про те, що герой оборони "Азовсталі" народився і виріс у Полтаві. Мурал був створений київським художником Андрієм Ковтуном із артдуету myForestBridge з ініціативи ГО "Містохаб".

На відкритті муралу були присутні організатори проєкту, місцеві жителі, сестра Сергія — Тетяна Харько, а також бойовий побратим "Волини" — Артем Дибленко, з яким вони разом захищали Маріуполь та перебували у полоні.

Тетяна Харько розповіла присутнім про військовий шлях свого брата та зазначила, що Сергій завжди дотримувався своїх обіцянок й цього разу поводився гідно. За її словами, брат служив українському народу, був завжди вірним присязі та дотримав її. Тетяна зазначила, що "Вірний назавжди" — це девіз морських піхотинців.

Артем Дибленко додав, що він зараз стоїть перед цим муралом завдяки Сергію, який урятував не одне життя: "Завдяки Сергію Волинському я стою перед вами. Він врятував дуже багато життів. Я хочу його побачити. Я чекаю на його повернення, хочу його обійняти і сказати слова подяки".

війна, мурал, пам'ять, герой, Сергій Волинський

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.