ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 16.03


У Полтаві відкрили навчально-науковий інститут спеціальної та інклюзивної освіти 

15 березня в Полтавському національному педагогічному університеті імені Короленка відбулося урочисте відкриття навчально-наукового інституту спеціальної та інклюзивної освіти.

 

Новий освітній відділ готує фахівців за такими спеціальностями: логопедія, корекційна педагогіка, ортопедагогіка. 

На захід завітали почесні гості - представники органів державної влади та місцевого самоврядування, члени Наглядової ради вишу, наукової спільноти та ін. Серед них – народний депутат України Констянтин Касай, заступник голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, почесний професор ПНПУ Сергій Захарін, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член (академік) і віцепрезидент Національної академії педагогічних наук України, директор Інституту педагогіки НАПН України, голова Наглядової ради вишу Олег Топузов, регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Владислав Носенко та інші.

Перед початком урочистої частини "короленківці" зустрічали гостей вітальним флешмобом і запрошували приєднатися до руханки. Присутні отримали спеціальний дарунок від ректорки ПНПУ Марини Гриньової та студентів закладу, а також усі разом створили "Промінь єднання", повідомили у виші.

освіта, педагогіка, логопедія, інклюзивність

За темою:

  • Без укриття: у Щербанівській ТГ чекають, коли відведуть дітей у дитсадок
  • Студенти медуніверситету провели в Полтаві акцію "Інтернатура без примусу"
  • У дисертації ректора "Полтавської політехніки" виявили плагіат
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.