ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:30 24.08


У Полтаві відкрили перший майданчик для вигулу тварин

Перший майданчик для вигулу собак з відповідними огорожами, доріжками, лавами та сміттєвими урнами облаштували на вул. Петра Юрченка Полтави.

Як повідомляє Зміст, наразі майданчик в авіамістечку в експлуатацію ще не здали.

Як повідомив директор комунального підприємства «Декоративні культури», на балансі якого й перебуває даний майданчик для вигулу тварин, Сергій Луценко,  підрядник тільки закінчив роботи по облаштуванню території:

 Підрядники у неділю зателефонували Віталію Забишному, моєму заступнику, що роботи завершили. Відповідно до договору, далі ми повинні прийти і прийняти роботи згідно з проектно-кошторисною інформацією, перевірити розміри, якість. І вже після того, як ми майданчик приймаємо (бо не виявили ніяких порушень), проплачуємо, то тільки тоді вводимо в експлуатацію

- сказав він.

Майданчик для вигулу собак має площу 37 на 17 м.

Саму територію огородили високим парканом, щоб тварина не змогла перестрибнути.

Також проклали плиткою доріжку для господарів. Наразі лави та сміттєву урну, куди можна викидати екскременти, ще не встановили, стежку з гравію теж не зробили ще. Загалом же, підрядник ФОП Коваленко Олександр Сергійович, має дооблаштувати все до 31 жовтня.

Вартість майданчика складає майже 270 тис. грн, договір на виконання робіт уклали наприкінці липня.

Майданчик для вигулу тварин

 

ЗМІСТ ще в листопаді 2018-го показував проект майданчика, який планували зробити спершу. Планували застелити територію штучним покриттям, встановити снаряди для тренування та дресирування тварин. Зокрема, хотіли місточок, кільця, 4 бар’єри, лабіринт та 2 буми.

Але, за словами Сергія Луценка, в процесі проект спростили. Зокрема ряд таких робіт як газон, завезення ґрунту тощо виключили:

Майданчик для вигулу тварин

 

Крім того, місцевий мешканець розповів, що днями полтавці збирали підписи проти облаштування території. Причина – місце розташування даного майданчика. Його облаштували поблизу лікарні та парку відпочинку, тож місцевим не сподобалося, що вигулюватимуть собак, які можуть бути агресивними абощо.

Нагадаємо, крім Авіамістечка, майданчики облаштують ще у парку Воїнів-афганців, Сонячному та Павленківському парках.

Також у планах зробити і на Леваді, тож ймовірно, ця територія буде облаштована замість тої, що планували у Сонячному парку.

Майданчик для вигулу тварин

 Майданчик для вигулу тварин

Майданчик для вигулу тварин

 

Майданчик для вигулу тварин

 

 

вигул собак

За темою:

  • У Горішніх Плавнях "засяяли" вуличні лавки
  • У Полтаві хочуть перенести центральний оптовий ринок
  • Полтавці вимагають створити мережу безкоштовних громадських туалетів
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.